BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO 2 Epizodi 85

Zemër e Plagosur – PROMO 2 Epizodi 85

Ditën e parë që shkojnë për të hapur kafenenë, Pinar bën një plan të sajën dhe ndjek Ajshen. Kur. Ajshe shkon në pastiçeri, ajo lejon një mikeshë të saj t’i rrëmbejë çantën vajzës dhe të ikë. Ajshe vrapon pas çantës së saj. Ai e kupton se nga çanta e hedhur është hequr vetëm doreza. Kur shkon pas hajdutit, sheh makinën në të cilën ndodhej Pinar, i cili i mori dorezën burrit.

Në serialin “Plagë në zemër” që transmetohet në ekranet e ATV-së, Pinar përplaset me Ayşen për të mos rënë në sy. Ajshesë i bie të fikët. Pinar e zë paniku dhe thërret nënën e saj. Me ndihmën e nënës së saj dhe Yadigar, ata e futën Ajshen në bagazhin e automjetit dhe e shtyjnë automjetin nga një vend.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments