BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 85

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 85

Pinar godet Ayşen me makinën e saj për të mos rënë në sy. Ajshesë i bie të fikët. Pinar e zë paniku dhe thërret nënën e saj. Me ndihmën e nënës së saj dhe Yadigar, ata e futën Ajshen në bagazhin e automjetit dhe e shtyjnë automjetin nga një vend.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments