BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 78

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 78

Nga ana tjetër, Yaman bëhet bosi i kompanisë si pronar i aksioneve të Adnan Beut. Situata e kompanisë, e cila ka probleme me paratë, është shumë e keqe. bankat kërkojnë të arkëtueshmet e tyre; Punonjësit që nuk paguhen largohen nga puna. Sinani; Ai vjell zemërim ndaj Yaman, i cili është ulur në vendin e babait të tij. Ai është gjithashtu shumë i mërzitur që i ka thënë keq babait të tij.

Ajsheja dhe Feriti largohen nga rezidenca. Ajshe fillon të qëndrojë përkohësisht në shtëpinë e gjyshit. Edhe Feriti shkon e shkon herë pas here në fermë. Ajshe; Ai dëgjon bisedën e gjyshit dhe Mirzës për veshkat. Edhe pse largohet nga ferma, ai kthehet sepse nuk e duron dot Elifin. Ai vendos t’i dhurojë veshkën Elifit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments