BallinaSerialetZemër e Plagosur - Epizodi 77

Zemër e Plagosur – Epizodi 77

Kur vdekja e Adnan Bej kalon 1 javë, Hande dhe Yaman vijnë në rezidencë. Adnan thotë se ai është djali i trurit dhe i la gjithçka. Ai u martua me Hande dhe erdhi për të jetuar në rezidencë. Hande shtyp venat e të gjithëve. Azade madje i tërheq ata një armë. Ajo vendoset në dhomën e gjumit të Azade. Shërbëtori i moshuar dëbon atë që thotë Azade.

Emeraldi është shumë i penduar që e ka marrë vajzën e tij nga Yaman dhe e ka hequr atë nga spitali mendor. Yaman nuk mund të flasë me Hande. Betül i thotë Betül të mos e falë Yaman, për të cilin pendohet dhe mendon se do të kthehet tek ai. Zümrüt e quan Ayşe dhe nuk është mësuar të humbasë; Ai thotë se duhet të jetë me Sancakzadeler i cili nuk di si të ngrihet nga rënia e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments