BallinaSerialetMos më Braktis - PROMO Epizodi 177

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 177

Ndërsa Sıla dëshiron të ndërtojë një jetë të re në. Stamboll, ajo nuk është në dijeni se. Aslan ka shumë plane të ndryshme për të. Sıla udhëton drejt përjetësisë. A do të jetë i vetëdijshëm Tariq për situatën e vështirë të Sila?

Bora vret Yeliz, të cilin e tërhoqi në grackë, pa u ndezur dhe largohet nga skena duke i dhënë. Emre Sayar, i cili kreu vrasjen. Emre Bora’nıb është i bindur se ai ka marrë krimin e tubit mbi vete. I vetmi person që sheh gjithçka në skenë është Zeynep

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments