BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 80

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 80

Kur një investitor i interesuar në kompani i përgjysmon ofertat e tyre në vetëm një javë, pazaret mbarojnë përpara se të fillojnë.

Një peshkatar gjen trupin e Elifit të larë në plazh. Ai telefonon Ajshen, e cila ishte personi i fundit që i dërgoi mesazhe. Ajshe largohet nga rezidenca për të shkuar atje, por kur i bie telefoni me nxitim, ajo keqfunksionon. Yaman e ndihmon atë. Ajshe, e cila shkon atje me Yaman, ndeshet me kufomën e kushëririt të saj, megjithëse ajo nuk dëshiron. Policia merr në telefon Dede Şahin dhe raporton situatën. Ajshe vjell inatin ndaj gjyshit të saj. Së pari, Feriti do të zemërohet me gruan e tij që është me Yamanin, por kur mëson se çfarë ka ndodhur nga Ajshe, niset për atje.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments