BallinaRoze“Ti e di që disa gjëra nuk thuhen”! Biseda mes Kristit dhe...

“Ti e di që disa gjëra nuk thuhen”! Biseda mes Kristit dhe Oltës nxjerr zbuluar produksionin për largimin e Evës

Ditën e djeshme dy banore u skualifikuan nga loja, me arsyen se kanë përdorur dhunë verbale. Largimi i Ermionës dhe. Evës solli edhe diskutime në shtëpi, veçanërisht ai i aktores, e cila kishte vetëm një javë që u bë pjesë e formatit.

Kjo e fundit debatoi fillimisht me. Kristin për kërcimin që duhet të realizonin, si detyrë e dhënë nga, “Vëllai i Madh”, në kuadër të spektaklit “Dancing With the. Stars Big Brother Vip.”

Në një diskutim me. Oltën, Kristi e pranon me gojën e tij, se atij “iu tha” që të debatonte me Evën. Olta u tregua e shpejtë për të korrigjuar Kristin, që të mos flasë më shumë.

Kristi: Mua më vjen inat që the the që e bëra me dashje debatin. Olta: Po, sepse mund ta ndërprisje debatin. Nuk duhet ti shkoje te krevati.

Kristi. Nuk dua të them detaje, se ti e di që disa gjëra nuk thuhen, që i themi me një kontekst tjetër. Mua mu tha që duhet

të shkosh sa më shpejt te Eva, të debatosh, ta zgjidhësh këtë problem. Olta: Jo të debatosh, ta zgjidhësh këtë problem, kujdes!

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments