BallinaRozeNga 1 deri 10 mijë euro, banorët po bëjnë lekë të paparë...

Nga 1 deri 10 mijë euro, banorët po bëjnë lekë të paparë duke qëndruar në BBV

Banorët e ‘Big Brother Vip. Albania 2’ kanë leverdi të qëndrojnë të izoluar. Kjo sepse ata fitojnë shifra të majme të parave për të dhënë show, shkruan nzoom.biz.

Janë bërë publike edhe çmimet që thuhen se marrin secili nga konkurrentët për të debatuar, n’ZOOM në materialin e mëposhtëm ju sjell informacionin, ekskluziv se sa para rrëmbejnë. Luizi, Kiara, Olta e Kristi.

Nderkohe. Luiz Ejlli dhe Kiara. Tito kanë patur një tjetër diskutim mes tyre, kësaj here për ta sqaruar një herë e mirë situatën e ndodhurmes tyre dy ditë më parë. Ka qenë Luizi, i cili ka bërë një hap për të rregulluar marrëdhënien me. Kiarën duke i shkuar te krevati, e duke i kërkuar falje. Luizi i bëri të ditur se nuk do donte ta vinte, kurrë në atë pozitë, e se është personi i fundit që do i bënte keq, megjithatë Kiara ishte më e tërhequr.

Luizi: Tani ti më do për vete, apo dëshiron ti thuash të tjerëve, “ja e bëra të më kërkojë falje? Mi thuaj mua gjërat, jo Arbanës. I vetmi person që duhej të kisha në krah, ishe ti. Të thoje “ok ai më bëri këtë, unë reagova ashtu në atë moment, se u lëndova”, kaq. Ta kalojmë bashkë, është shumë e vështirë ta kalojmë kështu siç thua ti. Unë e di se sa më do dhe e di se sa të dua unë.

Unë e kam nisur për tu dukur diçka e bukur, arriti. Luizi ta bëjë Kiarën të qeshi, nuk e dija që do më dali nga hundët. As se kam menduar ndonjëherë. Është fakt, nuk pse më dëgjon me zë ta them që jam kaq, shumë i përfshirë në këtë lojë, habitem edhe me veten. Ndoshta kjo ndikon edhe te marrëdhënia jonë, por ajo që nuk llogarit ti është që kjo (loja) nuk është e përjetshme, kurse kjo që kemi ne është e përjetshme, kjo edhe një muaj është.

Nuk po të kërkoj të durosh diçka që do të të bëj ty, por duro këto që po bëj. A e din se me shumë gjasa mund të përjashtohem të shtunën? Për atë që ndodhi me Evën. Unë nuk i thashë gjë, por si do të interpretohet jashë? Mund të interpretohet si dhunë psikologjike, mund ta keqinterpretojnë, mund ta ekzagjerojnë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments