BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodi 79

Zemër e Plagosur – Epizodi 79

Huseini ishte pa para Ndërsa në borxhe, ajo mëson se vajza e saj është zonja e re e rezidencës Sancakzade dhe burri i saj është pronari i ri i kompanisë. Ai merr frymën pranë tyre.

Në fund të episodit, ndërsa Feriti mëson për daljen e Yamanit, nga policia mëson për dyshimet e nënës së tij. Gruaja ka deklarata kontradiktore.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments