BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 179

Mos më Braktis – Epizodi 179

Nga ana tjetër, Aslan mori kontrollin e plotë të kompanisë me dokumentet që mori nga Sıla. Duke mësuar se. Aslan po merr drejtimin e kompanisë, Tarık ndërhyn menjëherë dhe mban një qëndrim të fortë kundër Aslanit. Nga ana tjetër, Aslan thotë se këto dokumente ia ka marrë. Sıla-s për të shkatërruar qëndrimin e fortë të Tarik. Tarık pothuajse është shkatërruar nga ajo që dëgjon nga Aslan.

Vedat është me. Zeynep dhe Hülya në këto kohë të vështira. Më në fund. Esin bën atë që do të bëjë dhe del nga dhoma e paraburgimit dhe u tregon të gjithëve çekun që. Arzu i ka dhënë. Yeliz-it dhe firmosur prej saj në mes të të ftuarve. Të gjithë, sidomos Cengiz, janë tronditur edhe një herë. Edhe pse Arzu thotë se nuk kam lidhje me. Yelizin, ajo nuk mund të bindë askënd. Nga ana tjetër. Esin thotë se është e pafajshme dhe se. Arzus i ka dalë gjithçka nga koka.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments