BallinaRoze“Godet” Ermiona: Kiara dhe Olta janë e njëjta ‘kategori’

“Godet” Ermiona: Kiara dhe Olta janë e njëjta ‘kategori’

Ermiona Lekbello ka reaguar sërish pas përjashtimit të saj nga “Big Brother Vip” mëngjesin e sotëm. Ish-miss-i me anë të një postimi tjetër në. Instagram, ka falenderuar të gjithë ata që ia bënë më të bukur dhe të lehtë, qëndrimin e saj në shtëpi.

Lekbello i kërkoi ndjesë edhe, adhuruesve të saj, për shkak se doli nga “BBV”, duke u shprehur që nuk mund të qëndronte më me hienat. Sipas Ermionës në këtë grup nuk bënin, pjesë vetëm. Luizi, Kristi dhe Keisi, ndërsa pjesa tjetër përfshirë edhe Kiarën i cilësoi hiena.

“Falenderoj të gjithë ju me zemër që më mbështetët gjatë qëndrimit tim në shtëpinë e BBV2. Nje falenderim i veçante i shkon Luizit, që më ndejti afër dhe më përkrahu në këtë rrugëtim .

Luizi u mundua gjatë gjithë, natës të më ndalonte për të mos dalë, jashtë nga shtëpia, por ishte i pamundur, qëndrimi në atë shtëpi të rrethuar me hiena, duke përjashtuar Kristin dhe Kejsin që dhe ata i dua fort .

Me vjen keq që nuk jua plotësova, dëshirën për të qëndruar deri në fund, por duke qenë e vërtetë nuk mund të duroja hipokrizitë, fallcitetin, kinematë dhe teatrin e kukllave 2 lekshe. Sot ma keni mbushur shpirtin me shumë dashuri. Ju dua shumë! Aman se vdiqëm!,”-shkruhet në postimin e plotë të Ermionës.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments