BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 90

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 90

Nga ana tjetër, Hande çmendet nga keqardhja që ka qëlluar shoqen e saj të vetme, burrin që dashuron dhe bashkëshortin. Babai i tij e gjen duke endur si i çmendur dhe e fsheh. Ai rregullon një anije që ajo të arratiset jashtë vendit, por Hande nuk shkon. Ai hyn në pallat natën dhe përpiqet ta djegë me një bidon gazi. Në atë kohë, Yadigar vjen dhe rrëmben Handen dhe e çon në Feraye. Feraye e hedh Handen, e cila vrau fëmijën e saj dhe foshnjën e palindur të Ajshes, në pus.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments