BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodi 89

Zemër e Plagosur – Epizodi 89

Në episodin e fundit të serialit Zemër e Plagosur, Ayşe; Ai përballet me Feraye. Gruaja tregon se ajo e vrau Adnanin, ose më mirë duhej ta vriste. Ai thotë se dëshiron të shohë djalin e tij, por Adnani nuk e lejon. Më pas ai tregon se Adnani e ka sulmuar dhe e ka mbytur, nëse nuk e vriste Adnanin do ta kishte vrarë. Ajo tregon një foto të shenjave në fyt në atë kohë. Ai i kërkon Aishes 1 ditë. Ai premton se do të vijë dhe do të dorëzohet për 1 ditë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments