BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 189

Mos më Braktis – Epizodi 189

Emre përpiqet të ndalojë mjetin e ndihmës së Gjysmëhënës së Kuqe, ku është edhe Zeynep. Emre, i cili duhej të kthehej në. Ömer me të shtëna armësh, rrëmben automjetin. Zeynep arrin të hyjë në Siri me automjetin e Kızılay. Ajo beson se Emre nuk ka vdekur, takon. Ömerin duke kërkuar Emren kudo.Zejnep, e cila mëson nga Ömer se Emre është gjallë, merr rrugën për në seli për të shpëtuar Emren. A do të mundet Zeynep ta gjejë. Emren të gjallë?

Tarık flet për “Sıla” për shkak të temperaturës së lartë. Sıla nuk mund ta vrasë. Tarıkun dhe përpiqet t’i kërkojë. Meltem ndihmë për të shpëtuar Tarık. Rüstem, nga ana tjetër, është pas një plani për Tarık, i cili mendon se do të jetë në telashe.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments