BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 89

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 89

Ajshe kujton se ishte. Ferayeler ai që e goditi në varreza dhe çfarë u fol ndërsa ajo ishte pa ndjenja. Më pas, ai kujton edhe Yadigar. Ndërsa Feriti foli për praninë e një automjeti të markës së bardhë, Ayşe; Në momentin që Pinar e godet, ai kupton se automjeti i bardhë është ai që hodhi poshtë mjetin e trurit të Adnanit. Ai kërkon të flasë me Feritin, por burri largohet për të shkuar te personat që gjetën automjetin në liqen.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments