BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodi 88

Zemër e Plagosur – Epizodi 88

Yaman u qëllua aksidentalisht nga Hande; Ajshe, e cila ndodhet aty, vdes teksa përpiqej të dërgohej në spital nga Feriti dhe Sinani. Të gjithë mërziten shumë kur ky lajm dëgjohet në pallat. Azade është po aq i mërzitur sa ka vdekur fëmija i tij.

Ferit i vjen shumë keq për vëllanë e tij që u qëllua se i doli përpara. Pasi Yaman varroset, ai shpërndan kafshatën
Ajshe kujton se ishte. Ferayeler ai që e goditi në varreza dhe çfarë u fol ndërsa ajo ishte pa ndjenja. Më pas, ai kujton edhe Yadigar. Ndërsa Feriti foli për praninë e një automjeti të markës së bardhë, Ayşe; Në momentin që Pinar e godet, ai kupton se automjeti i bardhë është ai që hodhi poshtë mjetin e trurit të Adnanit. Ai kërkon të flasë me Feritin, por burri largohet për të shkuar te personat që gjetën automjetin në liqen.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments