BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 189

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 189

Ndërsa Emre po përpiqet të shpëtojë. Omerin me çmimin e jetës së tij, Zeynep mendon se Emre është gjallë dhe niset për në. Siri nën ndikimin e ëndrrës që pa. Shtigjet e Zeynep dhe Emre janë shumë afër kryqëzimit përsëri. Ndërsa Meltem është në kërkim të Tarikut, Sıla përpiqet të informojë. Meltemin për të shpëtuar Tarik, të cilin e njeh vetëm si të plagosur. Një surprizë e madhe e pret Meltem.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments