BallinaRozeA është penduar që e takoi Donaldin në BBV? Përgjigjet Bora Zemani

A është penduar që e takoi Donaldin në BBV? Përgjigjet Bora Zemani

Bora Zemani ishte sonte e ftuar në “Më lër të flas” ku për herë të parë foli për ribashkimin me Donald Veshajn si dhe shumë detaje të tjera.

Mes të tjerash ajo tregoi nëse është penduar që e takoi Donaldin në “Big Brother VIP”. “Aq shumë (qesh)…nuk di të them por ndoshta duhet ta kishte menduar pak më gjatë”, tha Bora. Moderatorja shtoi se nëse do ishte përsëri në të njëjtën situatë, pa e ditur se çfarë do ndodhte pastaj, sërish do e takonte.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments