BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 202

Mos më Braktis – Epizodi 202

Zeynep shpëton në momentin e fundit nga kapja në bodrumin ku mbahet Emre. Edhe duke rrezikuar të vritet, ai qëndron pa frikë para Xhelatit dhe njerëzve të tij. Çfarë do të bëjë xhelati përballë guximit të Zejnepit?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments