BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 246

Mos më Braktis – Epizodi 246

Marrëdhëniet mes Zeynep dhe Bora janë përmirësuar. Bora është e bindur se Zeynep e ka zgjedhur atë. Nga ana tjetër, Zeynep mëson se është shtatzënë dhe vendos t’i tregojë Emresë. Të shohim nëse Zeynep do të mund t’i thotë Emresë se është shtatzënë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments