BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 249

Mos më Braktis – Epizodi 249

Si pasojë e dilemave dhe dilemave të mëdha që përjetoi, Zeynep vendosi të abortojë fëmijën me të cilin ishte shtatzënë nga Emreja. Ky vendim i ka pëlqyer më shumë Borës, të cilën e mësoi duke ndjekur fshehurazi.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments