BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 330

Mos më Braktis – Epizodi 330

Edhe pse është vonë, unë jam përsëri këtu. U desh mjaft kohë për të përfunduar këto ngjarje, sepse pati shumë ngjarje të papritura. Më duhet të them menjëherë se Emre nuk do të vdesë. Si rezultat i ndërhyrjes së minutës së fundit, Emre do të kthehet në jetë. Megjithatë, Emre nuk do të jetë i lumtur të jetë gjallë. Ju pyesni pse? Mund ta zbuloni duke lexuar pjesën tjetër të artikullit tonë.

Gjithmonë kam dashur të jem një person me fat si Meltem në jetë. Unë nuk e kuptoj se si dikush mund të ulet me të katërt çdo herë. Duke dhënë një përmbledhje të Mos më lër të martën më 29 janar, ju uroj mua dhe juve një shans si fati i Meltem. Meltem do të thotë se është shtatzënë dhe do të heqë dorë nga divorci. Sigurisht, ai do ta ndajë këtë menjëherë me Tarık.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments