BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 362

Mos më Braktis – Epizodi 362

Roli kryesor i Zeynep: Parashikimi i së ardhmes në betejën kundër ndarjes
Në episodin e ardhshëm, rrëfimi merr një kthesë drithëruese ndërsa vëmendja vigjilente e Zeynep shfaqet si shtylla kryesore në shpëtimin e Borës. Aksionet janë të larta dhe rreziku i afërt qëndron në një sulm ndaj automjetit të burgut. Sulmuesi, i shtyrë nga një motiv tinëzar, synon të ndajë përgjithmonë Emre dhe Zeynep, duke penguar çdo mundësi që ata të krijojnë një shtëpi të lumtur së bashku.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments