BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 114

Tri Motrat – Epizodi 114

Kur mëson për sulmin që ka pësuar Urkani, menjëherë merr frymë në shtëpinë e Türkanit për ta mbrojtur atë. Teksa të dy kalojnë kohë së bashku, nuk e durojnë dot dhe i dorëzohen dashurisë së tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments