BallinaSerialetTri motrat – Epizodi 144

Tri motrat – Epizodi 144

Angazhimi i Rüçhanit
“Ju garantoj, zonja Nesrin,” murmuriti Rüçhan, ndërsa u përkul pranë vendit të fundit të prehjes së Nesrin. “Unë do t’i mbledh perlat e shpërndara individualisht dhe do t’i balancoj ato rreth qafës tuaj.” Duke mos u vënë në gur, ai vendosi qëllimin e tij për të respektuar kujtimin e saj.

Një përshëndetje e ngarkuar
Me një siguri të patrembur, Rüçhan zgjeroi një përshëndetje, me ankth për të përmbushur premtimin e tij. Ai u përpoq të strehonte tre motrat e tëhuajsuara dhe të riprodhonte shoqërinë që kishin dikur. Lidhja e tyre familjare, e theksuar aktualisht, kërkonte retushim dhe nuk u vendos plotësisht për të ringjallur shkëlqimin që kishte humbur.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments