BallinaSerialetTri motrat – Epizodi 161

Tri motrat – Epizodi 161

Kthimi i trazuar Pavarësisht frikës që qëndron në zemrën e Türkan, ajo dëgjon me guxim pëshpëritjet e heshtura të emocioneve të saj dhe vendos të kthehet në Somer. Ky moment i rëndësishëm vendos skenën për një sërë ngjarjesh që do të testojnë qëndrueshmërinë e marrëdhënieve dhe do të zbulojnë sekretet e varrosura.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments