BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 40

Tri Motrat – Epizodi 40

Siç mësoi Derya nga Fatih, ajo mendon se Fatih është babai i saj, ndërsa nga ana tjetër është në prag të fillimit të një jete të re. Serdar dhe Derya fituan departamentin që dëshironin në universitet. Kjo ëndërr e të mësuarit nuk mund të shoqërohet me një Kthim të vetëm.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments