BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 94

Tri Motrat – Epizodi 94

Kështu, ai e rrit edhe më shumë zemërimin e tij ndaj Türkanit dhe sqaron qëndrimin e tij të largët ndaj saj. Nga ana tjetër, Türkan vjen në pikën për të marrë një vendim të ri për marrëdhënien e saj me Somer-in, me një moment që ajo ka parë.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments