BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 21

Vajza ime e Vogël – Epizodi 21

Trazirat personale të Elifit. Realiteti i Elifit u rrëzua kur mjeshtri i administratës sociale drejtoi gishtin denoncues drejt tij, duke intimuar keqbërjen e pritshme ndaj Güneş-it. E shtangur dhe e frikësuar, Elif u përpoq intensivisht të shpjegonte ndershmërinë e tij, duke mohuar me zjarr çdo pritje të liga. Megjithatë, njohuria rreth një ekzaminimi të afërt e la atë të lëkundet, të pasigurt se si të mbrohej kundër këtyre akuzave keqdashëse.

Planet shkatërruese të Dilës. Pa e ditur Elifin, Dila, e shtyrë nga një siguri e turpshme, kishte organizuar në mënyrë proaktive një përparim të aktiviteteve për të zbardhur më tej pozitën e tij. Marrëveshja e saj shkatërruese arriti deri tek akuzat e thjeshta; ajo ishte e palëkundur në përpjekjet e saj për të izoluar Elifin nga Güneş, në varësi të çdo mjeti të rëndësishëm. Me një metodologji të ftohtë dhe të vendosur, Dila komplotoi të kontrollonte kushtet për përfitimin e saj të mundshëm, duke planifikuar të merrte kujdestarinë e Güneş-it duke përdorur të gjitha mjetet e mundshme.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments