BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 198

Mos më Braktis – Epizodi 198

Kur Emre kap krahun e Zeynep dhe pëshpërit “Zeynep”, Xhelati dhe njerëzit e tij dyshojnë për Zeynep. Zeynep është futur në qoshe nga. Ekzekutuesi dhe do të arrijë në pikën që të zgjedhë mes, jetës së tij dhe jetës së Emres, duke marrë një rrezik të madh për të lehtësuar dhimbjen e Emres.

Ndërsa Bora ëndërron të kalojë, kufirin sirian dhe të arrijë disi. Zeynep, planet e tij do të prishen për shkak të Cansu.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments